AGNIESZKA & MICHAŁ


Agnieszka i Michał  stworzyli najpiękniejszą uroczystość na świecie. Nie tylko dlatego, że wesele odbyło się pięknym miejscu, ale z powodu pięknych emocji, których nie wstydzili się okazywać.

MAREK & AGA


Pięknie przygotowany ślub, energetyczni  goście wesela, szalona atmosfera podkręcana doskonałą muzyką to wszystko złożyło się na ten różnorodny, kolorowy i pełen emocji reportaż ślubny.

KAJA & TOMASZ


Styl boho jest naszym  ulubionym, jeśli chodzi o przyjęcia weselne. Przepięknie przystrojona restauracja wyglądała magicznie,  kwiaty i świece dodawały wielkiego uroku.

KAMILA & ALEJANDRO


Kamila i Alejandro przyjęli nas bardzo ciepło, a z każdą wspólnie spędzoną chwilą czuliśmy, że będzie coraz lepiej. Gorący wieczór w jednym z najpiękniejszych miejsc, w jakim dane nam było pracować.

NATALIA & MAREK


W  reportażu ślubnym oczywiście zawsze priorytet mają ludzie, ale piękne otoczenie które sprzyja budowaniu atmosfery. Natalia i Marek zadbali o spójny klimat całego swojego dnia.

MARTA & ŁUKASZ


Każdy ślub to nowe wyzwanie. Nowi ludzie, nowe, nieznane okoliczności. Twarze, których trzeba się nauczyć, by jak najlepiej pokazać  je na zdjęciach, miejsca i światło.

PAULINA & CODY


Barwy, kontrastowy chaos, mnóstwo śmiechu  oto, co nas powitało, kiedy przyjechaliśmy fotografować to wydarzenie. Każda chwila była pełna wdzięczności.

NATALIA & WALDEK


Ich wesele było dopięte na ostatni guzik, a przy tym lekkie, z polotem i swobodą. Mnóstwo detali, osobistych symboli i pięknych dekoracji.  Było wyjątkowo.

JUSTYNA & TOMASZ


Wzruszająca ceremonia i klimatyczne wesele – tak w skrócie można by opisać dzień ślubu Justyny i Tomasza. Wszyscy życzliwi, pełni energii, po prostu prawdziwi.

OLA & PRZEMEK


Na myśl o tym ślubie braknie nam słów i zostaje tylko uśmiech. Ola i Przemek zauroczyli w tym dniu wszystkich gości. Podeszli do tego wydarzenia z wielkim luzem i swobodą. Było przepięknie.