Reportaż

Prawdziwa bliskość nie rodzi się we fleszu aparatów, ale czasem fotografowi udaje się ją przyłapać na gorącym uczynku. Pod  warunkiem, że dyskretny jest spust migawki.

Nie ma lepszej scenerii niż natura – ona nie pozuje do obiektywu, nie prosi o retusz, nie wymaga zabiegów. Jej makijażem jest światło i pora roku.
Ta para jest żywym dowodem na to, że nawet tego najważniejszego dnia w życiu nie można rezygnować z poczucia humoru. A luz i swoboda pozwalają zarówno na łzy wzruszenia, jak i śmiechu.
Ślub to ważna chwila, nie tylko w życiu nowożeńców, ale i całej rodziny. Ten dzień był spokojny, rodzinny i delikatny. Były ciepłe spojrzenia, wymiana uśmiechów i doskonała zabawa.

Sylwia i Michał  stworzyli najpiękniejszą uroczystość na świecie. Nie tylko dlatego, że wesele odbyło się pięknym miejscu, ale z powodu pięknych emocji, których nie wstydzili się okazywać.

Pięknie przygotowany ślub, energetyczni goście wesela, szalona atmosfera podkręcana doskonałą muzyką to wszystko złożyło się na ten różnorodny, kolorowy i pełen emocji reportaż ślubny.

Staramy się tworzyć, a nie robić!

Złudzenia optyczne, refleksy świateł, odbicia lustrzane to rzeczy niewidzialne dla większości Gości. Ale oko fotografa jest czujne. Aż żal tego nie uwiecznić.

Styl boho jest naszym ulubionym, jeśli chodzi o przyjęcia weselne. Przepięknie przystrojona restauracja wyglądała magicznie, kwiaty i świece dodawały wielkiego uroku.

Joanna&Marcin przyjęli nas bardzo ciepło, a z każdą wspólnie spędzoną chwilą czuliśmy, że będzie coraz lepiej. Gorący wieczór w jednym z najpiękniejszych miejsc, w jakim dane nam było pracować.

W  reportażu ślubnym oczywiście zawsze priorytet mają ludzie, ale piękne otoczenie które sprzyja budowaniu atmosfery. Anna i Karol zadbali o spójny klimat całego swojego dnia.

Każdy ślub to nowe wyzwanie. Nowi ludzie, nowe, nieznane okoliczności. Twarze, których trzeba się nauczyć, by jak najlepiej pokazać je na zdjęciach, miejsca i światło.

Barwy, kontrastowy chaos, mnóstwo śmiechu oto, co nas powitało, kiedy przyjechaliśmy fotografować to wydarzenie. Każda chwila była pełna wdzięczności.

Wzruszająca ceremonia i klimatyczne wesele – tak w skrócie można by opisać dzień ślubu Zuzi i Marka. Wszyscy życzliwi, pełni energii, po prostu prawdziwi.

Masz pytanie?

Sprawdź wolne terminy, napisz do nas lub zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć w jak najszybszym czasie. Nasza oferta jest prosta, czytelna i bez żadnych zawiłości.

MARTA I MICHAŁ TOPA OD 2000R. RAZEM CZY ODDZIELNIE NIESTRUDZENI W SWOJEJ PRACY.

Kontakt

Ostatnie prace